Z życia parafii

pw. św. Marcina w Długiem Starem

Święconka 2021

Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę:   – w Trzebinach przy Figurze o godz. 12:00 i 13:00, – w Długiem Nowem przy sali o 12:30 i 13:30, –  w Długiem Starem

Czytaj więcej »

Droga Krzyżowa 19.03.2021r.

Na Drodze Krzyżowej 19 marca naszej modlitwie towarzyszył muzycznie wspaniały duet: Dumitru Harea (Mołdawia) – fletnia Pana Andrij Melnyk (Ukraina) – akordeon Przejdź do fotorelacji

Czytaj więcej »

Pasterka 2020

Ze względu na ograniczenia związane z  limitem wiernych podczas nabożeństw w kościele, tegoroczna pasterka odbyła się o godz. 20:00 w plenerze. O godz. 24:00 odprawiona została msza  święta pasterska w

Czytaj więcej »

Porządek mszy świątecznych

Zainteresowanie  akcją przerosło wszelkie oczekiwania. Ostatecznie wróciło ponad 60 wypełnionych artykułami toreb. Ilość zebranych darów jest tak duża, że Parafialny Zespół Caritas przygotował 32 obfite paczki dla biednych, potrzebujących, chorych

Czytaj więcej »