Pogrzeb śp. Genowefy Rachwalskiej

Pogrzeb śp. Genowefy Rachwalskiej

Zmarła śp. Genowefa Rachwalska, mama księdza kanonika dziekana Ireneusza Rachwalskiego, proboszcza naszej parafii w latach 2007-2016, a obecnie proboszcza parafii pw. św. Jadwigi w Siekierkach Wielkich.

Msza św. pogrzebowa w kościele pw. Jana Chrzciciela w Rozdrażewie w środę 12 maja 2021 r., o godz. 11.00. Pogrzeb na cmentarzu parafialnym po Mszy św.

Gdyby nie pandemia byłby zorganizowany autobusowy wyjazd na pogrzeb. W obecnej sytuacji zachęcam do indywidualnego wyjazdu na uroczystości pogrzebowe, aczkolwiek nie ma pewności czy uda się wejść do kościoła na mszę pogrzebową. Nie ma jednak ograniczeń dla uczestników ceremonii religijnych na świeżym powietrzu z zachowaniem 1,5 m. odległości.

W naszym kościele dnia 13.06.2021r. o godz. 8:30 odprawiona będzie msza święta za śp. Genowefę Rachwalską od parafian.