Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą – 12.11.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę Zwykłą – 12.11.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w poniedziałek i środę przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Wiosenna 25-9 i ul. Polna za przygotowanie świątyni na Święto Niepodległości oraz Odpust Parafialny poprzez posprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Leszczyńska klatki 2-12.

3.

Jeszcze w tym tygodniu w biurze parafialnym można zamawiać wymienianki na kolejne półrocze czyli od listopada 2022 do kwietnia 2023. Wymienianki jednorazowe przez cały listopad można zostawiać w koszyku ustawionym w dekoracji listopadowej. Modlitwa wymieniankami jednorazowymi w dni powszednie 10 minut przed mszą świętą o godz. 18:00.

4.

Dziękuję za patriotyczne świadectwo miłości do Ojczyzny czego wyrazem był tak liczny udział we mszy świętej w intencji Ojczyzny 11 listopada o godz.9:30 oraz w okolicznościowej akademii przy Szkole Podstawowej. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do piękna wystroju i oprawy ceremonialnej uroczystości.

5.

Zmarła śp. Hanna Hubert wieloletnia dyrektorka naszej szkoły. Jej pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 11:00 w Święciechowie. Wieczny Odpoczynek …

ks. proboszcz

Konrad Rapior