Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą – 28.10.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę Zwykłą – 28.10.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek i wtorek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Wiosenna 52-72a za sprzątanie otoczenia kościoła, oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Wiosenna 78,76 i od 57-27.

3.

Proszę aby modlitwę różańcową w poniedziałek i wtorek o godz. 17:30 poprowadzili członkowie żywego różańca, bym mógł w tym czasie posługiwać w konfesjonale, żeby dać możliwość skorzystania ze spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

4.

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w naszym kościele o godz. 8.30. Nie będzie mszy świętej o godz. 11:00. O godz. 14:00 msza św. na cmentarzu, a po niej procesja. W przypadku złej pogody msza o 14:00 odbędzie się w kościele.

5.

Możliwość zyskania odpustu zupełnego za zmarłych od 1 listopada godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00, za nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie "Ojcze nasz" i "Wierzę w Boga" oraz od 1 do 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Konieczny stan łaski uświęcającej.

6.

W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki na kolejne półrocze czyli od listopada 2023 do kwietnia 2024. Wymienianki jednorazowe można zostawić w koszyku ustawionym w dekoracji listopadowej lub biurze parafialnym. Modlitwa wymieniankami jednorazowymi w dni powszednie od 02 listopada - 10 minut przed mszą świętą o godz. 18:00.

7.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu od godziny 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi świętej.

ks. proboszcz

Konrad Rapior