Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą – 9.10.2022

Biuro parafialne czynne w poniedziałek, wtorek i środę przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

Dziękuję Parafianom z Trzebin 29-35, 6-12 i 18-19 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół, nowożeńcom za kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Trzebin 1-4 i 20-24.

Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30. W niedzielę dziesiątka różańca w połączeniu ze mszą świętą. Dziękuję p. Bartkowi Kuśnierkowi za wycięcie dekoracji różańcowej.

Przypominam, że od października msze wieczorne w ciągu tygodnia odprawiane są o godz. 18:00. Dodatkowe intencje o godz. 17:00.

W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki na kolejne półrocze czyli od listopada 2022 do kwietnia 2023.

W miniony piątek na mszy św. o godz. 18:00 odbyła się ceremonia poświęcenia i przekazania nowego sztandaru Ojców Różańcowych. Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i przynieśli artykuły do przygotowania podziękowań dla pań, które przygotowały sztandar. Trudno znaleźć słowa, by wyrazić ich zaskoczenie i radość z tego co otrzymały.

Dziękuję wszystkim, którzy w sobotę przyszli do pomocy przy wykopach rowów pod przewody do oświetlenia zewnętrznego kościoła.