Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą – 03.10.2021

Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę Zwykłą – 03.10.2021

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Trzebin nr 29-35, 6-12, 18-19 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Trzebin nr od 1-4 i 20-24.

3.

W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki za zmarłych za okres od listopada 2021 do maja 2022r.

4.

Przypominam, że msze wieczorne w ciągu tygodnia będą o godz. 18:00. Dodatkowe intencje o godz. 17:00.

5.

We wtorek w salce parafialnej spotkanie wspólnoty Synów i Córek Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

6.

Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy - październik. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 17:30. W czwartek przypada wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. O godz. 18:00 odprawiona zostanie msza święta za zmarłe Matki Różańcowe i zmarłych kapłanów posługujących w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie wspólnotę żywego różańca.

7.

W najbliższy czwartek po mszy wieczornej czyli ok 18:30 w kościele spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

8.

Można już korzystać z miejsca składowania liści w okresie ich opadania. Miejsce to znajduje się za kaplicą cmentarną. Oczywiście miejsce to jest przeznaczone do składowania wyłącznie odpadów organicznych.

9.

Za tydzień niedziela papieska. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia czyli na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin z małych miejscowości.

ks. proboszcz

Konrad Rapior