Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą – 26.09.2021

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą – 26.09.2021

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę i piątek pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Nowego od 42c do 53j za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Trzebin nr 29-35, 6-12, 18-19.

3.

Koło Gospodyń Wiejskich jutro/dzisiaj od 13:00 do 18:00 zaprasza na Festyn „Szczepimy się z KGW”. Festyn odbędzie się na placu zabaw przy probostwie. Wśród atrakcji: poczęstunek (kawa, herbata, ciasto, kiełbaski z grilla), popcorn, zabawy dla dzieci z Anima Kids w stylu indiańskim, żywa maskotka, upominki dla dzieci, muzyka, indywidualny pokaz i pogadanka z przedstawicielem firmy Tuppeware. Oczywiście w czasie festynu możliwość zaszczepienia szczepionką Johnson (chętni muszą zabrać dowód osobisty). Wszystkie atrakcje są darmowe.

4.

W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki za zmarłych za okres od listopada 2021 do maja 2022r.

5.

Od najbliższego czwartku msze wieczorne w ciągu tygodnia będą o godz. 18:00. Dodatkowe intencje o godz. 17:00.

6.

W piątek rozpoczynamy miesiąc różańcowy - październik. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 17:30. W tym dniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w trakcie modlitwy różańcowej.

7.

W związku z tym, że nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie nastąpił lockdown w przyszłą niedzielę podam terminy spotkań związanych z przygotowaniem do I komunii świętej i bierzmowania.

8.

Od najbliższej soboty będzie można już korzystać z miejsca składowania liści w okresie ich opadania. Miejsce to znajduje się za kaplicą cmentarną.

ks. proboszcz

Konrad Rapior