Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą – 1.10.2023 r.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00.

Dziękuję Parafianom z Trzebin 1 a,b,c i nr 38 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. Jubilatom dziękuję za kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Wiosenna 6-28, ul. Krótka i ul. Działkowa.

Rozpoczynamy miesiąc różańcowy - październik. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. W sobotę i niedzielę dziesiątka różańca w połączeniu ze mszą świętą.

Przypominam, że w październiku msze wieczorne w ciągu tygodnia odprawiane będą o godz. 18:00. Dodatkowe intencje o godz. 17:00.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość przystąpienie do sakramentu pokuty. Proszę by w tym dniu różaniec poprowadziły osoby ze wspólnoty żywego różańca, tak bym mógł w tym czasie posługiwać w konfesjonale.

W biurze parafialnym można zamawiać wymienianki na kolejne półrocze czyli od listopada 2023 do kwietnia 2024.

W przyszłą niedzielę podam terminy spotkań związanych z przygotowaniem do I komunii świętej i bierzmowania.