Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą – 3.09.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą – 3.09.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Nowego 27 do 38a za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Nowego 42e do 53j.

3.

W przyszłą niedzielę 10 września KGW w Długiem Starem zaprasza na rowerówkę, która rozpocznie się o godz. 13:00 przy Sali Wiejskiej, a zakończy około godz. 14:00 na polanie Hubertus, gdzie odbędzie się piknik, z darmowymi atrakcjami dla dzieci, między innymi dmuchańce, festiwal kolorów. Dostępna będzie gastronomia w bardzo przystępnych cenach. W celach organizacyjnych konieczne są wcześniejsze zapisy!!! Szczegóły na plakacie w gablocie.

4.

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i pracownikom oświaty z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę obfitości błogosławieństwa Bożego i darów Świętego Ducha.

ks. proboszcz

Konrad Rapior