Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę Zwykłą – 29.08.2021

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w sobotę od 10:00 do 12:00. W piątek wyjątkowo nieczynne.

Dziękuję Parafianom z Długiego Nowego od 1a do 13. za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Nowego od 15 do 24.

W środę o godz. 8:00 msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla pierwszoklasistów w niedzielę 5 września podczas mszy o godz. 11:00.

W środę przypada rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Po mszy wieczornej udamy się na modlitwę pod pomnik ofiar wojny z terenu naszej parafii.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zarówno w czwartek jak i piątek indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18:00 z okazją do spowiedzi.

Na początku września rozpocznie się przyjmowanie intencji na 2022 r. O dokładnej dacie rozpoczęcia zapisów poinformuję w ogłoszeniach za tydzień.