Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą – 27.08.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą – 27.08.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę i czwartek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Nowego 54 do 26 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Nowego 27 do 38a.

3.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zarówno w czwartek jak i piątek od godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi.

4.

W najbliższą niedzielę 3 września na godzinę 11:00 zapraszam dzieci i młodzież rozpoczynających rok szkolny na mszę świętą w ich intencji. Podczas mszy poświęcenie plecaków pierwszoklasistom. Nie będzie dodatkowej mszy w dniu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 4 września.

ks. proboszcz

Konrad Rapior