Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 23.07.2023 r.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne we wtorek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne..

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Leszczyńska 1, Jesienna 2-28d i Parkowa za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Jesienna 30-38, Graniczna i Jesienna 29-27.

Po mszach świętych zapraszam do zakrystii rodziców dzieci pierwszokomunijnych po odbiór zdjęć. Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie wywołane zdjęcie grupowe i zdjęcie z momentu przyjmowania komunii. Można też odbierać zdjęcia zamówione indywidualnie.

Dzisiaj po mszach świętych święcenie wszelkich pojazdów. Wszystkich, którzy chcą je poświęcić proszę, aby ustawili się na parkingu, przed kościołem, a ich kierowcy proszę by stanęli przy nich. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczane na wsparcie komunikacyjne dla misjonarzy. Jest to akcja "Jeden grosz za kilometr" organizowana przez MIVA Polska.

W poniedziałek o godz. 10:00 na naszym cmentarzu parafialnym odbędzie się pogrzeb mieszkającej w Krzycku Małym śp. Marii Biedrowskiej, mamy naszej parafianki Urszuli Wróblewskiej. Wieczny Odpoczynek ….