Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 18.07.2021

Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 18.07.2021

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00. W piątek biuro nieczynne.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego z ul. Rolnej 9 – 11 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego z ul. Rolnej 5 - 7.

3.

W przyszłą sobotę po mszy o godz. 18:00 i w niedzielę po mszach św. święcenie wszelkich pojazdów. Wszystkich, którzy chcą je poświęcić proszę, aby ustawili się na parkingu, przed kościołem, a ich kierowcy stanęli przy nich. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczane na wsparcie komunikacyjne dla misjonarzy. Jest to akcja „Jeden grosz za kilometr” organizowana przez MIVA Polska.

4.

Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej, szczególnie Przewodnika Katolickiego. Na stoliku pod chórem zostały wyłożone darmowe broszury przeznaczone szczególnie dla rodziców. Tytuł jednej z nich: „Dzieci w wirtualnej sieci” pokazuje, że mogą to być bardzo aktualne i pomocne w wychowaniu pozycje.

ks. proboszcz

Konrad Rapior