Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 17.07.2022

Ogłoszenia parafialne na XVI Niedzielę Zwykłą – 17.07.2022

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od godz. 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego z ul. Leszczyńskiej klatki 14, 16 i 18 oraz ul. Rolnej 2-14 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego z ul. Rolnej 9-11.

3.

Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu w ramach składki remontowo-inwestycyjnej. Bóg zapłać.

4.

W przyszłą sobotę i niedzielę po mszach św. święcenie wszelkich pojazdów. Wszystkich, którzy chcą je poświęcić proszę, aby ustawili się na parkingu, przed kościołem, a ich kierowcy stanęli przy nich. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczane na wsparcie komunikacyjne dla misjonarzy. Jest to akcja "Jeden grosz za kilometr" organizowana przez MIVA Polska.

ks. proboszcz

Konrad Rapior