Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą – 9.07.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XIV Niedzielę Zwykłą – 9.07.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna klatki 5-7 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna klatki 1-3.

3.

Po mszach świętych zapraszam do zakrystii rodziców dzieci pierwszokomunijnych po odbiór zdjęć. Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie wywołane zdjęcie grupowe i zdjęcie z momentu przyjmowania komunii. Można też odbierać zdjęcia zamówione indywidualnie.

4.

W ramach plebiscytu dla naszej Szkoły Podstawowej został wybrany patronat Wojska Polskiego. W listopadzie nastąpi uroczystość nadania imienia.

ks. proboszcz

Konrad Rapior