Ogłoszenia parafialne na XIII Niedzielę Zwykłą – 2.07.2023 r.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna klatki 9-11 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna klatki 5-7.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zarówno w czwartek jak i piątek od godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi.

Po mszach świętych zapraszam do zakrystii rodziców dzieci pierwszokomunijnych po odbiór zdjęć. Każde dziecko otrzyma nieodpłatnie wywołane zdjęcie grupowe i zdjęcie z momentu przyjmowania komunii.