Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 25.06.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 25.06.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:45.

3.

Rozpoczynamy wakacje. Dzieciom, nauczycielom i wychowawcom życzymy dobrego czasu wypoczynku wakacyjnego.

4.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Leszczyńska 14,16 i 18 oraz ul. Rolna 2-14 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. Nowożeńcom za kwiaty. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna klatki 9-11.

5.

W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – patronów naszej poznańskiej Katedry.

6.

Dzisiaj (niedziela 25 czerwca) będzie miało miejsce piękne wydarzenie „Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie się o godz. 16:30 przy kościele św. Jana w Lesznie, a zakończy na pl. Metziga. O godz. 18:00 odbędzie się koncert zespołu Pinokio Brothers. W miejscu zakończenia marszu, na pl. Metziga przygotowane będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

ks. proboszcz

Konrad Rapior