Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 23.06.2024 r.

Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 23.06.2024 r.

1.

Biuro parafialne czynne w poniedziałek i piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę w związku z tym, że jestem sumistą odpustowym w Gołanicach biuro nieczynne.

2.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. W sobotę i niedzielę w połączeniu ze mszą świętą.

3.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Leszczyńska 14,16 i 18 oraz ul. Rolna 2-14 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna 9-11.

4.

W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – patronów naszej poznańskiej katedry i diecezji.

5.

Jutro/Dzisiaj (niedziela 23 czerwca) będzie miało miejsce piękne wydarzenie „Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie się o godz. 13:30 przy kościele św. Jana w Lesznie, a zakończy na pl. Metziga. Tam odbędzie się koncert zespołu Arka Noego i Pinokio Brothers. Festyn poprowadzi p. Jan Pospieszalski. W miejscu zakończenia marszu, na pl. Metziga przygotowane będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na plakatach.

6.

Rozpoczynamy wakacje. Dzieciom, nauczycielom i wychowawcom życzymy dobrego czasu wypoczynku wakacyjnego.

7.

W dniach od 2 do 6 lipca w Gostyniu na Świętej Górze odbywać się będzie święto młodych Paradiso 2024 w formie festiwalu. Adresowane jest one do młodzieży między 15 a 30 rokiem życia. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

ks. proboszcz

Konrad Rapior