Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą – 18.06.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na XI Niedzielę Zwykłą – 18.06.2023 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. W sobotę i niedzielę w połączeniu ze mszą świętą.

3.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli wspólnotę modlitwy podczas oktawy Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kieruję do obsługi procesji.

4.

We wtorek o godz. 8:15 msza na zakończenie roku szkolnego.

5.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Leszczyńska 2-12 za sprzątanie kościoła i otoczenia, ułożenie kwiatów oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Leszczyńska 14,16 i 18 oraz ul.Rolna 2-14.

6.

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca w Gostyniu na Świętej Górze odbywać się będzie święto młodych Paradiso 2023 w formie festiwalu. Adresowane jest ono do młodzieży między 15 a 30 rokiem życia. Na ten moment z naszej parafii zgłosiło się 11 osób. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć proszę o jak najszybszy kontakt.

7.

W przyszła niedzielę będzie miało miejsce piękne wydarzenie „Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie się o godz. 16:30 przy kościele św. Jana w Lesznie, a zakończy na pl. Metziga. O godz. 18:00 odbędzie się koncert zespołu Pinokio Brothers. W miejscu zakończenia marszu, na pl. Metziga przygotowane będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

ks. proboszcz

Konrad Rapior