Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą – 9.06.2024 r.

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą – 9.06.2024 r.

1.

Biuro parafialne czynne w poniedziałek, czwartek i piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. W sobotę i niedzielę w połączeniu ze mszą świętą.

3.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli wspólnotę modlitwy podczas oktawy Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kieruję do obsługi procesji.

4.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Wiosenna 25-9 i ul. Polna za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Leszczyńska 2-12.

5.

W zakrystii dzieci pierwszokomunijne mogą odbierać pamiątkowe aniołki ze swoim imieniem.

6.

W niedzielę 23 czerwca będzie miało miejsce piękne wydarzenie „Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie się o godz. 13:30 przy kościele św. Jana w Lesznie, a zakończy na pl. Metziga. Tam odbędzie się koncert zespołu Arka Noego i Pinokio Brothers. Festyn poprowadzi p. Jan Pospieszalski. W miejscu zakończenia marszu, na pl. Metziga przygotowane będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na plakatach.

7.

W dniach od 2 do 6 lipca w Gostyniu na Świętej Górze odbywać się będzie święto młodych Paradiso 2024 w formie festiwalu. Adresowane jest one do młodzieży między 15 a 30 rokiem życia. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

ks. proboszcz

Konrad Rapior