Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą – 20.02.2022

Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą – 20.02.2022

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję delegacjom ze sztandarami oraz wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w pogrzebie naszego organisty śp. Hieronima Sznycera. W minioną środę odbył się też pogrzeb śp. Tomasza Merty. Wieczny odpoczynek...

3.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Leszczyńska 1, ul. Jesienna 2-28 i ul. Parkowa, za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Jesienna 30-38 i ul. Graniczna 2-12 i ul. Jesienna 29-27.

4.

Parafia św. Kazimierza w Lesznie zaprasza dorosłych i młodzież na KATECHEZY DROGI NEOKATECHUMENALNEJ w kolejne poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele (przy Kauflandzie). Rozpoczęcie w poniedziałek 31 stycznia.

5.

W przyszłą niedzielę podam skład grup oraz terminy spotkań przygotowawczych do sakramentu bierzmowania. Uczniów klasy ósmej, którzy z jakichś względów nie zapisali się jeszcze do żadnej grupy proszę, by zrobili to w tym tygodniu.

6.

Koło Gospodyń Wiejskich Długie Stare zaprasza na imprezę z okazji dnia kobiet, która odbędzie się 26.02.2022 r. w Sali Wiejskiej. Zapewniona będzie muzyka taneczna, gastronomia i przemiła atmosfera. Szczegóły oraz informacje o zapisach w gablocie ogłoszeń.

7.

Dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę w ramach składki remontowo inwestycyjnej.

8.

Za tydzień w niedzielę na mszę św. o godz. 15:00 zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej wraz z rodzicami.

ks. proboszcz

Konrad Rapior