Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą – 13.02.2022

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą – 13.02.2022

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne we wtorek i piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna 1-3 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Leszczyńska 1, ul. Jesienna 2-28 i ul. Parkowa.

3.

Parafia św. Kazimierza w Lesznie zaprasza dorosłych i młodzież na KATECHEZY DROGI NEOKATECHUMENALNEJ w kolejne poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele (przy Kauflandzie). Rozpoczęcie w poniedziałek 31 stycznia.

4.

Jest wolna intencja na mszę św. w najbliższą sobotę o godz. 18:00 i w przyszłą niedzielę o godz. 8:30.

5.

Koło Gospodyń Wiejskich Długie Stare zaprasza na imprezę z okazji dnia kobiet, która odbędzie się 26.02.2022 r. w Sali Wiejskiej. Zapewniona będzie muzyka taneczna, gastronomia i przemiła atmosfera. Szczegóły oraz informacje o zapisach w gablocie ogłoszeń.

6.

Ziemską pielgrzymkę zakończył śp. Tomasz Merta. Jego pogrzeb odbędzie się na naszym cmentarzu parafialnym w środę o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek …

ks. proboszcz

Konrad Rapior