Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą – 12.02.2023

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą – 12.02.2023

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Jesienna 30-38, ul. Graniczna 2-12 i ul. Jesienna 29-27, za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Jesienna 25-1, ul. Wschowska 2, ul. Zachodnia i ul. Osiedlowa.

3.

Na stoliku pod chórem wyłożono książeczki pt. „40 dni z Bogiem”. Jest to propozycja pomocy w dobrym przeżyciu Wielkiego Postu poprzez codzienne krótkie ale treściwe rozważania modlitewne. Cena 7 zł.

4.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek Caritas na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

5.

Zmarł były parafianin śp. Andrzej Biedrowski mieszkający w ostatnich latach w Krzycku Małym. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek 17 lutego o godz. 11:00 na cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek …

ks. proboszcz

Konrad Rapior