Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą – 6.02.2022

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Zwykłą – 6.02.2022

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od godz. 10:00 do 12:00.

2.

Spotkania przygotowawcze do sakramentu bierzmowania rozpoczną się po zakończeniu nauczania zdalnego. Harmonogram spotkań z podziałem na grupy będzie wywieszony w gablocie.

3.

Serdecznie dziękuję za przekazanie parafii odkurzacza Karcher, który będzie stanowił wyposażenie zakrystii. Darczyńca pragnie pozostać anonimowy. W imieniu całej parafii składam serdeczne Bóg zapłać.

4.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna 5-7 za sprzątanie kościoła i otoczenia, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna 1-3.

5.

Za tydzień w niedzielę na godz. 15:00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców na mszę świętą z obrzędem błogosławieństwa i wręczenia książeczek do nabożeństwa. Dotyczy to dzieci, które nie uczestniczyły w tym obrzędzie w pierwszej turze w grudniu.

6.

Parafia św. Kazimierza w Lesznie zaprasza dorosłych i młodzież na KATECHEZY DROGI NEOKATECHUMENALNEJ w kolejne poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele (przy Kauflandzie). Rozpoczęcie w poniedziałek 31 stycznia. Więcej szczegółowych informacjimożna uzyskać bezpośrednio u ks. Proboszcza.

7.

Jest wolna intencja na mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 8:30.

ks. proboszcz

Konrad Rapior