Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania – 31.03.2024 r.

Biuro Parafialne czynne w środę, czwartek i piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę biuro nieczynne.

W Poniedziałek Wielkanocny - msze św. o godz. 08:30 i 11:00. Składka w tym dniu przeznaczona na Wydział Teologiczny i KUL oraz szkoły katolickie.

Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i uczestniczyli w Triduum Paschalnym oraz Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczegółowe podziękowania wystosuję za tydzień.

W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła i otoczenia zapraszam parafian z Trzebin 29-35, 6-12 i 18-19.

W związku z oktawą Wielkiej Nocy w piątek nie ma postu.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W sobotę i niedzielę po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

Arcybiskup Metropolita Poznański przesłał życzenia świąteczne, do których się dołączam, a których treść wywieszona jest w gablocie.