Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania – 17.04.2022

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania – 17.04.2022

1.

Biuro Parafialne czynne tylko we wtorek, środę i czwartek po wieczornej mszy świętej.

2.

W Poniedziałek Wielkanocny - msze św. o godz. 08:30 i 11:00 i 15:00; składka w tym dniu przeznaczona na Wydział Teologiczny i KUL oraz szkoły katolickie.

3.

Serdeczne „Bóg zapłać” służbie liturgicznej, lektorom, strażakom, obsłudze procesji i wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego oraz Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz ułożenie kwiatów, za ofiary na kwiaty. Dziękuję za wszelką pomoc i życzliwość.

4.

Dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie paczek dla potrzebujących i samotnych, które zostały rozwiezione w Wielki Czwartek w ramach tzw. zajączka.

5.

W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła i otoczenia zapraszam parafian z Trzebin 29-35; 6-12 i 18-19.

6.

Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu w ramach składki remontowo-budowlanej, za ofiary na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła.

7.

W związku z oktawą Wielkiej Nocy w piątek nie ma postu.

8.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W sobotę i niedzielę po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Szczególny wymiar będzie miała za tydzień msza o godz. 15:00 czyli godzinie miłosierdzia.

9.

Niedziela Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas. Parafialny Zespół Caritas zapraszam za tydzień na mszę św. o godz. 15:00, po której krótkie spotkanie na plebanii.

10.

Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański przesłał życzenia świąteczne, do których się dołączam. Treść życzeń w załączniku.

11.

W tym tygodniu od wtorku do piątku włącznie msze wieczorne wyjątkowo o godz. 19:00.

ks. proboszcz

Konrad Rapior