Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia – 21.05.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia – 21.05.2023 r.

1.

Biuro Parafialne czynne w czwartek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu współtworzyli wspólnotę modlitwy podczas tzw. dni krzyżowych czyli modlitwy o urodzaje we wszystkich trzech wioskach naszej parafii, dając świadectwo wiary w to, że wszystko w tym świecie zależy od Boga.

3.

Nabożeństwa majowe odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godz. 18:45, a w sobotę i niedzielę nabożeństwa majowe w połączeniu ze mszą św.

4.

W poniedziałek nabożeństwo majowe odbędzie się o godz. 21:00 przy kapliczce MB Królowej Pokoju na terenie plebanii.

5.

W biurze Parafialnym można zamawiać wymienianki za okres od maja do października 2023 r.

6.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Wiosenna 52-72a za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę nie zapraszam kolejnej grupy według podziału numerami, ponieważ w piątek od godz. 18:30 kościół i otoczenie na pierwszą komunię przygotowywać będą rodzice dzieci z klasy drugiej.

7.

W gablocie wywieszono plan bezpośrednich przygotowań do I Komunii Świętej.

8.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii I Komunia Święta. Parafian proszę by wybrali mszę w sobotę wieczorem, oraz w niedzielę o godz. 8:30.

9.

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca w Gostyniu na Świętej Górze odbywać się będzie święto młodych Paradiso 2023 w formie festiwalu. Adresowane jest one do młodzieży między 15 a 30 rokiem życia. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

ks. proboszcz

Konrad Rapior