Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia – 7.04.2024 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia – 7.04.2024 r.

1.

Biuro Parafialne czynne w środę przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od 10:00-12:00.

2.

Serdeczne „Bóg zapłać” Parafianom i gościom, którzy włączyli się w przygotowanie i uczestniczyli w Triduum Paschalnym oraz Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i zaoferowali stare deski do wystroju oraz pomagali w przygotowaniu tego wystroju. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu, paniom które te ofiary zbierały oraz tym, które przygotowały dekoracje kwiatowe. Dziękuję ministrantom i p. Organiście. Strażakom za całodniową honorową wartę przy grobie oraz asystę na procesji i na mszach świątecznych. Dziękuję pocztom sztandarowym. Dziękuję zespołowi Caritas za przygotowanie paczek dla chorych, których w Wielką Środę odwiedziłem z komunią świętą.

3.

Dziękuję Parafianom z Trzebin 29-35, 6-12 i 18-19 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Trzebin 1-4 i 20-24.

4.

W biurze Parafialnym można zamawiać wymienianki za okres od maja do października 2024r.

5.

Już dzisiaj informuję, że dodatkowa msza święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odprawiona będzie 21 kwietnia o godz. 12:30.

6.

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

ks. proboszcz

Konrad Rapior