Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia – 16.04.2023 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Miłosierdzia – 16.04.2023 r.

1.

Biuro Parafialne czynne tylko w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej w sobotę biuro nieczynne.

2.

Serdeczne „Bóg zapłać” Parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie i uczestniczyli w Triduum Paschalnym oraz Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i przynieśli łańcuchy oraz drut kolczasty do przygotowania ciemnicy. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do grobu, paniom które te ofiary zbierały oraz tym, które przygotowały dekoracje kwiatowe. Panu Marcinowi Schubertowi za pospawanie monstrancji ze złomu. Panu Janowi i Tomaszowi Majer za wykonanie nowego krzyża. Dziękuję ministrantom i p. Organiście. Strażakom za całodniową honorową wartę przy grobie oraz asystę na procesji i na mszach świątecznych. Dziękuję pocztom sztandarowym i asyście ze świecami.

3.

Dziękuję Przedsiębiorstwu Rolnemu za wywóz odpadów biodegradowalnych z cmentarza i urobku po czyszczeniu stawu oraz za przywiezienie ziemi do Ostoi Zwierząt im. św. Franciszka.

4.

Dziękuję Parafianom z Trzebin 1-4 i 20-24 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Trzebin 1 a,b,c i nr 38.

5.

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

6.

Dodatkowa msza święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców będzie wyjątkowo za tydzień 23 kwietnia o godz. 12:30, ponieważ ostatnia niedziela kwietnia rozpoczyna tzw. długi weekend i dla wielu ten termin może być problematyczny.

7.

W biurze Parafialnym można zamawiać wymienianki za okres od maja do października 2023r.

ks. proboszcz

Konrad Rapior