Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 30.01.2022

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 30.01.2022

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej i w sobotę od godz. 10:00 do 12:00.

2.

W środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej. W Kościele obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcam gorąco do modlitwy w intencji osób życia konsekrowanego i o nowe powołania. W naszym kościele msze o godz. 12:30 - w intencji Matek Różańcowych oraz o godz. 18:00 w intencji powołań. Na każdej mszy obrzęd poświęcenia gromnic. Ofiary zbierane podczas mszy będą przeznaczone na zakony klauzurowe.

3.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godziny 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi świętej. Wyjątkowo nie będzie adoracji w czwartek.

4.

W sobotę wspomnienie św. Agaty. Wszystkich, którzy będą uczestniczyć w tym dniu we mszy świętej zapraszam, by zabrali ze sobą kawałek chleba, który w specjalnym rycie będzie poświęcony.

5.

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i w miniony piątek pomogli w demontażu wystroju Bożonarodzeniowego w kościele oraz posprzątali kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna 5-7.

6.

Parafia św. Kazimierza w Lesznie zaprasza dorosłych i młodzież na KATECHEZY DROGI NEOKATECHUMENALNEJ w kolejne poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele (przy Kauflandzie). Rozpoczęcie w poniedziałek 31 stycznia. Więcej szczegółowych informacjimożna uzyskać bezpośrednio u ks. Proboszcza.

7.

Za tydzień w niedzielę dodatkowa msza św. w Trzebinach o godz. 12:00.

ks. proboszcz

Konrad Rapior