Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 29.01.2023

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Zwykłą – 29.01.2023

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna 1-3, za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Leszczyńska 1, ul. Jesienna 2-28 i ul. Parkowa.

3.

W środę po wieczornej mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

4.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego - MB Gromnicznej. W Kościele obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcam gorąco do modlitwy w intencji osób życia konsekrowanego i o nowe powołania. W naszym kościele msze o godz. 12:00 - w intencji Matek Różańcowych oraz o godz. 18:00 w intencji powołań. Na każdej mszy obrzęd poświęcenia gromnic. Ofiary zbierane podczas mszy będą przeznaczone na zakony klauzurowe.

5.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godziny 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi świętej. Wyjątkowo nie będzie adoracji w czwartek.

ks. proboszcz

Konrad Rapior