Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 19.03.2024 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 19.03.2024 r.

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę i czwartek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej. W sobotę w związku z moim udziałem w dniu skupienia biuro parafialne będzie nieczynne. Przez cały Wielki Post Biuro parafialne w związku z nabożeństwem drogi krzyżowej nie będzie czynne w piątki.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Nowego od 54 do 25 za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Nowego od 27 do 38a.

3.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z bogatej oferty Rekolekcji Parafialnych. Dziękuję również kapłanom prowadzącym nauki i nabożeństwa rekolekcyjne.

4.

W poniedziałek w związku z moim wyjazdem na pielgrzymkę maturzystów do Częstochowy wieczorna msza św. będzie o godz. 17:00.

5.

GORZKIE ŻALE, są odprawiane w łączności ze mszą świętą: i tak za tydzień będzie to msza o godz. 11:00.

6.

DROGA KRZYŻOWA w piątek będzie odprawiana bezpośrednio po mszy św. wieczornej czyli ok. 18:30. W tym tygodniu o godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci..

7.

Zbiórkę datków na kwiaty do Grobu Pańskiego prowadzą: w Długich Starych p. Teresa Szefler, w Długich Nowych p. Teresa Dudzisz, a w Trzebinach p. Irena Szczepaniak. Serdecznie dziękuję za składane ofiary.

8.

Na stoliku pod chórem wyłożono koperty z dobrowolną deklaracją ofiary na daninę diecezjalną oraz na wsparcie potrzeb materialnych parafii. …

ks. proboszcz

Konrad Rapior