Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą – 24.01.2021

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą – 24.01.2021

1.

Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek pół godziny po wieczornej mszy św. W sobotę biuro nieczynne.

2.

W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu.

3.

W tym tygodniu nie ma sprzątania kościoła.

4.

We wtorek msza święta wyjątkowo o godz. 17:00. W pozostałe dni bez zmian czyli o 18:00.

5.

Dziękuję za wszystkie ofiary. Mimo, że nie ma tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich dziękuję za liczne ofiary kolędowe. Dziękuję także za wspieranie potrzeb materialnych parafii ofiarami przekazywanymi na konto bankowe.

6.

Cały czas obowiązują ograniczenia ilości uczestników nabożeństw. W naszym kościele, łącznie z chórem, mogą przebywać jednocześnie 22 osoby (nie wliczając obsługi liturgicznej). W związku z tym w niedzielę będzie odprawiana dodatkowa msza o godz. 15:00. Nie ma ograniczenia co do ilości osób przebywających na zewnątrz kościoła przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą. Prosimy także o dezynfekcję rąk przy wejściu do kościoła. Pół godziny przed każdą mszą św. można przystąpić spowiedzi. Po każdej osobie ściana konfesjonału będzie starannie dezynfekowana.

7.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji oraz na radio Emaus.

8.

Zachęcam do czytelnictwa pism katolickich, szczególnie Przewodnika Katolickiego.

9.

W najbliższą sobotę na godzinę 9:00 zapraszam chętnych do pomocy w demontażu wystroju Bożonarodzeniowego.

ks. proboszcz

Konrad Rapior