Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Zwykłą – 22.01.2023

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w środę przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna 5-7, za sprzątanie kościoła, kwiaty i ich ułożenie oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna 1-3.

W środę po wieczornej mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

Dziękuję osobom, które w czwartek pomagały w demontażu wystroju świątecznego w kościele. Wystrój na zewnątrz pozostanie do 2 lutego.

Dzisiaj o godz. 12:30 dodatkowa msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dla ich rodziców i bliskich.

Zmarła parafianka śp. Stanisława Wawrzyniak. Jej pogrzeb odbył się w miniony piątek na cmentarzu parafialnym. Wieczny odpoczynek …