Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą – 15.01.2023

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą – 15.01.2023

1.

W tym tygodniu biuro parafialne czynne w piątek przez pół godziny po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę od 10:00 do 12:00.

2.

Dziękuję Parafianom z Długiego Starego ul. Rolna 9-11, za sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę na godz. 9:00 do sprzątania, zapraszam Parafian z Długiego Starego ul. Rolna 5-7.

3.

W środę po wieczornej mszy św. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

4.

W czwartek po wieczornej mszy zapraszam osoby chętne do pomocy w demontażu wystroju świątecznego w kościele. Wystrój na zewnątrz pozostanie do 2 lutego, ale zapalany będzie tylko w weekendy.

5.

Dzisiaj (jutro) o godz. 16:00 w Sali Wiejskiej odbędzie się promocja książki „Długie Stare. Z dziejów wsi.” połączona z wystawą zdjęć. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich bez konieczności uzyskania imiennego zaproszenia czy jakichkolwiek innych form tzw. wejściówek. Na spotkaniu będzie można nabyć wspomnianą książkę. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

6.

W przyszłą niedzielę o godz. 12:30 dodatkowa msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dla ich rodziców i bliskich.

7.

W gablocie wywieszono plan kolędy na najbliższy tydzień.

ks. proboszcz

Konrad Rapior