Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

1.

Biuro parafialne czynne w sobotę od godz. 10:00 - 12:00. W tym tygodniu biuro parafialne nie będzie czynne w piątek.

2.

Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia, ale wystrój świąteczny zostawiamy zgodnie z wielowiekową tradycją do święta Ofiarowania Pańskiego w dniu 2 lutego.

3.

W tym tygodniu nie ma sprzątania kościoła.

4.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania uroczystości Objawienia Pańskiego (Święta Trzech Króli). Osobom, które pomagały w przygotowaniu scenerii, udostępniły zwierzęta, dzieciom i dorosłym przebranym za króli i pasterzy. Przede wszystkim parafianom współtworzącym wspólnotę modlitewną.

5.

Dziękuję za wszystkie ofiary. Mimo, że nie ma tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich dziękuję za liczne ofiary kolędowe. Dziękuję także za wspieranie potrzeb materialnych parafii ofiarami przekazywanymi na konto bankowe.

6.

Za tydzień podam informacje dotyczące przygotowania do I Komunii Świętej.

ks. proboszcz

Konrad Rapior