Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 3.01.2021

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – 3.01.2021

1.

Biuro parafialne czynne w piątek pół godziny po wieczornej mszy św. i w sobotę od godz. 10:00 - 12:00.

2.

W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na każdej mszy św. obrzęd błogosławienia kadzidła i kredy, a także wody (będzie możliwość nabycia zestawu kadzidła i kredy do poświęcenia). W związku ze wskazaniami sanepidu nie ma wody w naszym tradycyjnym pojemniku. Bardzo proszę przynieść ze sobą wodę, którą będę święcił podczas mszy św. Taca w tym dniu przeznaczona na Misje. Msze święte w kościele o godz. 8:30 i 11:00. O godz. 16:00 msza święta w plenerze, w miejscu w którym odbywała się pasterka. Zapraszam do tego, by szczególnie dzieci, które przyjdą na tę mszę św. przebrały się za królów lub pasterzy. W związku ze stanem pandemii nie odbędzie się orszak Trzech Króli.

3.

W tym tygodniu nie ma sprzątania kościoła.

ks. proboszcz

Konrad Rapior